São Filipe d’Adega Tinto 5L

26,34 
5,27  /l

Hea kvaliteediga lihtne ja marjane punane vein 5-liitrises pakendis, mõeldud majaveiniks, toiduvalmistamiseks või rohkemate külaliste võõrustamiseks

Välja Müüdud

Laost otsas

filipe balhoca
Tootekood: 5607528001141 Kategooriad: , ,
 

Kirjeldus

See punane vein on meie pakkumine eeskätt toitulustusasutustele, kes kasutavad veini toitude valmistamisel, aga samuti klaasiga müümiseks meeldiva ja hea hinnaga majaveinina. Oma esimese pakiveini – valge São Filipe d’Adega Branco – tõime Eestisse just restoranide palvel, kes kurtsid, et nad ei leia Eesti kaubandusest piisavalt kvaliteetset lihtsat odavat veini, mida toiduvalmistamisel kasutada. Kuna meie partneri Filipe Palhoça Vinhos’e valge majavein võetu hästi vastu, otsustasime pakiveinide valikut laiendada. Siin ta ongi – lihtne, sametine, puuviljane São Filipe d’Adega Tinto. Valmistatud on ta Lõuna-Portugali Palmela veiniregiooni kuulsaimast tumedast Castelão viinamarjast. Castelão on rikkalik, maitsekas, tummine ja hästi säiliv.

Selle veini on valmistanud Filipe Palhoça veinimaja önoloog Ana Marta Cardim spetsiaalselt pakkides hoidmiseks ja kasutamiseks. Ta ise ütleb, et ei pea paika levinud arvamus, et toiduvalmistamiseks võib kasutada mistahes veini, hoolimata kvaliteedist. “Mida paremat veini te kasutate, seda parem tuleb toit, selles pole kahtlust,” kinnitas Ana Marta meid eelmisel kevadel oma vastavatud veinimaja väikses restoranis kostitades. Ta lükkas ümber ka teise müüdi: nimelt ei ole õige pakivein mitte pakkidesse pandud pudelivein (vahel lausa viletsam osa sellest), vaid pakkides hoidmiseks tuleb vein juba algusest peale teistmoodi teha. Siis ta maitseb hästi ja ka tema maitsed pakendis olles säilivad.

See punane vein pole liiga pretensioonikas, aga siiski on temas hea annus lõunamaist iseloomu. Ta on valmistatud roostevabades inox-vaatides, tammevaadis ta käinud ei ole. Kinnises pakendis võib teda hoida julgelt aasta või pisut kauemgi, avatuna kuni poolteist kuud. Seega sobib ta suurepäraselt ka koduseks hea hinnaga veiniks neile, kel veini nädalast nädalasse kulub.

Sobib lihatoitude ja juustude juurde, samuti on ta hea valik suuremate pidude jaoks ja külaliste võõrustamiseks. Serveerida jahedalt, temperatuuril 16 – 18 kraadi.

Tootja

Filipe Palhoça Vinhos

filipe balhoca

Lisainfo

Tüüp

Viinamarjad

Castelão

Piirkond

Veinimeister

Alkoholisisaldus

13%

Maht

5L

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “São Filipe d’Adega Tinto 5L”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.