Veebipoe kasutustingimused

KASUTUSTINGIMUSED

MilVinhos on peamiselt alkohoolsete jookide müügiga tegelev e-pood, kus müüjaks on Mil Vinhos OÜ (registrikood 14530523), edaspidi MilVinhos. Kasutustingimused on MilVinhose ja selle klientide (edaspidi klient) vaheliste müügitehingute aluseks.

MilVinhos müüb tooteid füüsilistest isikutest tarbijatele ja ka ettevõtetele, kes ostavad tooteid ärilisel otstarbel. MilVinhose ja äriklientide vaheliste ostu-müügi- ja muude kirjalike lepingutega määratlemata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidest.

MilVinhose ja kliendi vaheline müügileping jõustub MilVinhos.ee veebikeskkonnas tehtud tellimuse esitamise hetkel. Vastutus puudulike tarnete, ametkondlike või väliskaubanduslike piirangute korral piirneb tellimuse tühistamise ja makse tagastamisega.

MilVinhos müüb tooteid ainult täisealistele klientidele. MilVinhos.ee veebilehelt ostu sooritades kinnitate, et olete vähemalt 18 aastat vana. Samuti kinnitate ostu sooritades, et MilVinhos e-poes tasumiseks kasutatavad maksekaardid või pangakonto kuuluvad Teile. MilVinhos võib keelduda kauba üleandmisest, kui Te ei suuda kauba vastuvõtmisel oma vanust tõestada. Sellisel juhul ei tagastata Teile tasutud kauba ostuhinda ega postikulusid. Kauba vastuvõtmisel pakiautomaadist tuleb Teil oma isik ID-kaardiga tuvastada.

Laomahtusid ületava tellimuse puhul kontakteerub MilVinhos tellijaga ja tarne osas lepitakse eraldi kokku.

MilVinhos jätab endale õiguse muuta üld- ja ostutustingimusi ühepoolselt ja sellest etteteatamata. Kasutustingimused kehtivad jõustunud tellimuse tegemise hetke redaktsioonis. Järgnevate tellimuste osas kehtib alati tellimuse tegemise hetkel jõus olev kasutustingimuste redaktsioon. Erandina jõustuvad seadustes tehtavad muudatused, välja arvatud juhul, kui seaduses on sätestatud teisiti.

Käesolevad kasutustingimused kehtivad ulatuses, mis ei piira tarbija tarbijakaitseõigusaktidest tulenevaid õigusi.

OSTMINE

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi ja vajutada ekraani ülemises paremas nurgas asuvale ostukorvile. Seejärel kuvatakse ekraanile Teie valitud tooted ja tasu suurus. Soovi korral saate muuuta ostukorvi sisu, kustutades valitud kaupu või jätkates ostlemist e-poes.

Kui olete sobiva ostukorvi komplekteerinud, vajutage klahvile “Mine maksma”, mille järel kuvatakse Teile ankeet, kus tuleb tellimuse vormistamiseks täita nõutud andmeväljad kontaktide kohta ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis (pakiautomaat, kuller, eelneva kokkuleppe olemasolul ka kolmas võimalus – muu tarneviis). Selleks, et tellimus esitada, tuleb Teil kinnitada, et olete tutvunud e-poe kasutustingimustega ja nendega nõustunud. Kasutustingumised saate sealsamas avada, vajutades vastavale lingile. Kui olete kasutamistingumustega tuutvunud, tehke vastav märge esitatuud ruudu sisse.

Pärast klahvile “Esita tellimus” vajutamist saadetakse Teie poolt esitatud e-mailile Teie tellimus ja arve. Kauba eest saab tasuda kas arvega või pangalinkide kaudu. Kui valite arvega tasumise, saate teha ülekande arvel näidatud Mil Vinhos OÜ pangakontole. Pangalinkidega on võimalik tasuda LHV, SEB, Coop ja Swedbanki kaudu. Makseid võetakse vastu eurodes (EUR).

Mil Vinhos OÜ ja ostja vaheline leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Mil Vinhos OÜ arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole mingil põhjusel võimalik tarnida, näiteks seoses kauba lõppemisega, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud).

Mil Vinhos OÜ on e-poe kaudu tehtud ostudega ja nende kohaletoimetamisega seotud isikuandmete vastutav töötleja (täpsem kirjeldus Privaatsuspoliitika all). Pangalinkide kaudu maksmise korral edastab Mil Vinhos OÜ maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Maksekeskus AS-le.

KAUBA KOHALETOIMETAMINE

Tellitud kaup toimetatakse Teieni SmartPOSTi pakiautomaadi või kulleri vahendusel 1 – 3 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist Mil Vinhos OÜ arvelduskontole.

Tellimustele üle 130 EUR on Eesti piires kohaletoimetamine SmartPOSTi pakiautomaatidesse tasuta. Müüja ja ostaja vahelisel kokkuleppel on võimalikud ka muud tarneviisid. 

Juhul, kui valite kättetoimetamiseks SmartPOSTi pakiautomaadi, tarnitakse kaup tellimuse vormistamisel Teie poolt valitud SmartPOSTi pakiautomaati. Kauba kohalejõudmise kohta saabub Teie poolt tellimuses esitatud telefonile SMS-teade koos paki väljastuskoodiga. Kui Te ei lähe pakile SmartPOSTi määratud ajavahemiku jooksul järele, siis jäävad Teie kanda paki tagastamise või pikemaajalise hoiustamisega seotud ning muud tekkida võivad kulud.

Mil Vinhos OÜ kasutab kohaletoimetajana ainult SmartPOSTi pakiautomaate, sest need asuvad siseruumides, mis hoiab ära veinide jaoks ebasoovitavad temperatuuri kõikumised (suvine päike ja talvised külmad).

SmartPOSTi pakiautomaati on lisaks koodile vaja sisestada ka oma ID-kaart.

SmartPOSTi pakiautomaadist on võimalik alkohoolseid jooke kätte saada kella 10.00–22.00.

Juhul, kui valite kättetoimetamiseks kulleri, tarnitakse kaup tellimuse vormistamisel Teie märgitud aadressile. Kauba üleandmise täpse aja lepib kuller Teiega eelnevalt kokku telefoni või e-posti teel. Kaup toimetatakse kohale 3 – 7 tööpäeva jooksul, v.a. väikesaartel, kuhu kättetoimetamine võib erandkorras võtta kauem aega.

Ostja vastutab, et on esitanud kauba tellimisel korrektsed isikuandmed, aadressi ja kontakttelefoni. MilVinhos ja kullerfirma ei vastuta kauba kohaletoimetamisel tekkinud viivituste ja arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest. 

MilVinhos eeldab, et klient ei kasuta kauba ostmisel või pretensioonide esitamisel pahatahtlikkust ega valelikkust, viimase ilmnemisel MilVinhos taandab end vastutusest.

MilVinhos ja pakiveofirma vastutavad, et kaup jõuab kohale tervena, omab kaubanduslikku väljanägemist ja vastab MilVinhos e-poes kirjeldatule. Juhul, kui Teieni jõuab katkine või vigastatud toode, asendatakse see uuega või kompenseeritakse väärtus rahaliselt. Kui kauba vastuvõtmisel märkate, et pakend on purunenud või märg, siis ärge saadetist vastu võtke, vaid tehke sellekohane avaldus kullerile, pildistage võimaluse korral pakendit ja informeerige meid, kirjutades e-posti aadressile info@milvinhos.ee või helistades +372 52 124 30 Võimaluse korral saatke e-kirjaga meile pakendi foto.

NB! Erisoovid ja tarnega seotud eriküsimused (nt kuri koer, fonoluku kood, kauba võtab Teie asemel vastu teine üle 18 aastane(!) isik – jne), saate tellimuse vormistamisel sisestada infokasti. Infokasti leiate, kui olete ostu sooritamisel jõudnud nii kaugele, et peate sisestama oma andmed.

KAUBA TAGASTAMINE

Vastavalt Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidele (Võlaõigusseadus, Euroopa Liidu tarbijaõiguste direktiiv 2011/83/EL) saab e-poest ostetud kaubad soovi korral müüjale tagastada, seda ka juhul, kui tegemist ei ole puudusega kaubaga. Ostjal on õigus taganeda ostust 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest (pakiautomaati tellitud toodete puhul alates pakiautomaati saabumise teate kättesaamisest). Kuna veini puhul tuleb järgida kindlaid säilitamisnõudeid, siis kuuluvad MilVinhos e-poest ostetud kaubad tagastamisele vaid juhul, kui neid on hoitud nõuetekohaselt (ei ole eksponeeritud kuumusele, otsesele päikesevalgusele jms). Kauba tagastamise soovi korral palun võtke ühendust MilVinhos OÜ-ga telefoni või e-kirja teel. Tagastatav kaup peab olema terviklik, rikkumata ja originaalpakendis (kork, silt ja sukk peavad olema terved, bag-in-box pakendi puhul papist ümbris avamata jms). Vastava sooviavalduse esitamise ja kauba tagastamise järel kannab MilVinhos e-pood ostusumma ostja pangaarvele kümne päeva jooksul. Kauba saatekulu, samuti kauba tagastamise kulu kannab ostja.

Kui kohale jõudnud kaup on vale või defektiga (Mil Vinhos OÜ rakendab korgigarantiid, kuna naturaalsest materjalist korgid võivad vahel harva olla defektiga), siis sellisel juhul vahetab Mil Vinhos OÜ kauba ümber oma kulul või tagastab ostjale soovi korral makstud raha. Sellisel juhul palun teavitage Mil Vinhos OÜ-d oma pretensioonidest kohe kauba kättesaamisel (korgiveaga puhul pudeli selle avastamise järel mõistliku aja jooksul) e-posti või telefoni teel, et saaksime kokku leppida kauba ümbervahetamise või raha tagastamise. Korgiveaga pudeli palume sulgeda ja jätta nii pudeli kui veaga korgi alles.

TELLIMUSE TÜHISTAMINE

Tellimust on võimalik tühistada, kui võtate meiega ühendust info@milvinhos.ee või helistades +372 5212 430 enne, kui oleme kauba laost välja saatnud. Kui kaup on juba laost välja saadetud, pole võimalik tellimust tühistada. Juhul, kui Te ei võta saabunud pakki vastu ja see saabub MilVinhosele tagasi, siis tagastame Teile tellimuse hinna, millest on maha arvatud paki tagasisaatmise kulu.