Korduma Kippuvad Küsimused

Tellimine

Tellimuse vormistamine MilVinhose veinipoest võtab vaid mõne minuti.

NB! Alla 18-aastased isikud alkohoolseid jooke tellida ei saa ning neile kaupa ei väljastata. Nõustudes MilVinhos e-poe kasutustingimustega olete kinnitanud, et olete vähemalt 18-aastane ja suudate kauba kättesaamisel tõendada oma vanust ID-kaardiga.

EESIMENE SAMM – Valige e-poest tooted, mida soovite osta, vajutades nupule „Lisa ostukorvi”. Ostukorvi sisu on võimalik näha, kui vajutate üleval paremas nurgas poekoti tähisele. Valitud koguseid on võimalik mugavalt muuta (valige rippmenüüst soovitud kogus) või tooteid kustutada (vajutage ristile toote nime taga).

TEINE SAMM – Kui olete kõik tooted ostukorvi sisestanud, sisestage aknasse oma e-mail, kinnitage, et nõustute „Tingimustega“ (enne nõustumist tutvuge dokumendiga) ja vajutage seejärel nuppu „Tellimuse vormistamine“.

KOLMAS SAMM – Valige Teile sobiv kauba kättetoimetamise viis ning täitke vasakpoolses ankeedis kõik vajalikud väljad.

Kaupa on võimalik tellida:

  1. SmartPosti pakiautomaati – Palun kirjutage järgmisel sammul „Kommentaaride“ kasti, millisesse Itella pakiaotomaati soovite oma kauba saata – asukohad leiate siit: http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad).
  2. Smartkulleriga koju või kontorisse – Selle valiku puhul kirjutage ankeeti kulleri jaoks oma väga täpne aadress ja kindlasti ka telefoninumber, millele vastate.
  3. Personaalne teenindus – See tarneviis määrake juhul, kui olete eelnevalt MilVinhosega kokku leppinud, et tulete kooskõlastatud kohta kaubale ise järele (näiteks väljakuulutatud teistingule) või et kaup tarnitakse Teile Tallinnas või lähiümbruses kätte MilVinhose poolt. Valige Teile sobiv kauba kättetoimetamise viis ning täitke vasakpoolses ankeedis kõik vajalikud väljad. Kontrollige veelkord kontaktandmete õigsust, et vältida viivitusi ja arusaamatusi kauba kohaletoimetamisel..

NELJAS SAMM – Tellimuse kättesaamise kinnitamiseks saadab MilVinhos e-pood Teile e-kirjaga tellimuse kinnituse ja arve. Arvel on näidatud eraldi kauba hind, käibemaks ja hind kokku. Kättetoimetamise hind sõltub Teie valitud tarneviisist ja kauba hulgast. Palun tasuge arvel olev summa arvel kuvatud Mil Vinhos OÜ arveldusarvele, lisades ülekandele kindlasti arve numbri.

Palume arve tasuda hiljemalt kolme päeva jooksul – kui arve ei ole kolme päeva jooksul tasutud, siis tühistame Teie tellimuse. Tellimuse võtame töösse arve tasumise järel.

Juhul kui MilVinhos e-poes toodud hindades esineb vigu, mis on sedavõrd ilmsed, et klient peab aru saama, et tegemist on vigadega (näiteks tehnilise rikke tõttu), ei väljastata tooteid vea tõttu odavamana kajastatud hinnaga. Sellisel juhul jätab Mil Vinhos OÜ endale õiguse hindu korrigeerida.

Kauba kohaletoimetamine

Tellitud kaup toimetatakse Teieni SmartPOSTi pakiautomaatide või kullerteenuse kaudu 3 – 7 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist Mil Vinhos OÜ arvelduskontole.

Juhul kui valite kättetoimetamiseks SmartPOSTi pakiautomaadi, tarnitakse kaup tellimuse vormistamisel Teie poolt ankeedis märgitud SmartPOSTi pakiautomaati. Kui kaup on kohal, saabub Teie telefonile SMS-teade koos paki väljastuskoodiga. Kui Te ei lähe pakile SmartPOSTi määratud ajavahemiku jooksul järele, siis kannate Teie kõik paki tagastamisega või pikemaajalise hoiustamisega seotud ning muud tekkida võivad kulud.

Kui olete valinud kauba kättetoimetamiseks kullerteenuse, toimetab kuller kauba Teie poolt tellimuse vormistamisel ankeeti märgitud aadressile. Kauba üleandmise täpse aja lepib kuller Teiega eelnevalt kokku telefoni või e-posti teel. Kuller toimetab kauupa kätte esmaspäevast laupäevani ja ostja saab valida paki kättesaamiseks sobiva ajavahemiku (kella 9.00-17.00 või 17.00-21.00)

NB! Kauba vastuvõtmisel olge valmis esitama vanuse tõendamiseks oma ID-kaarti.

SmartPOSTi pakiautomaadist on võimalik kaupu lunastada kella 10.00–22.00.

Kauba tagastamine ja tellimuse tühistamine

Kauba tagastamine

Vastavalt Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidele (Võlaõigusseadus, Euroopa Liidu tarbijaõiguste direktiiv 2011/83/EL) saab e-poest ostetud kaubad soovi korral müüjale tagastada, seda ka juhul, kui tegemist ei ole puudusega kaubaga. Ostjal on õigus taganeda ostust 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest (pakiautomaati tellitud toodete puhul alates pakiautomaati saabumise teate kättesaamisest). Kuna veini puhul tuleb järgida kindlaid säilitamisnõudeid, siis kuuluvad MilVinhos e-poest ostetud kaubad tagastamisele vaid juhul, kui neid on hoitud nõuetekohaselt (ei ole eksponeeritud kuumusele, otsesele päikesevalgusele jms). Kauba tagastamise soovi korral palun võtke ühendust MilVinhos OÜ-ga telefoni või e-kirja teel. Tagastatav kaup peab olema terviklik, rikkumata ja originaalpakendis (kork, silt ja sukk peavad olema terved, bag-in-box pakendi puhul papist ümbris avamata jms). Vastava sooviavalduse esitamise ja kauba tagastamise järel kannab MilVinhos e-pood ostusumma ostja pangaarvele kümne päeva jooksul. Kauba saatekulu, samuti kauba tagastamise kulu kannab ostja.


Kui kohale jõudnud kaup on vale või defektiga (Mil Vinhos OÜ rakendab korgigarantiid, kuna naturaalsest materjalist korgid võivad vahel harva olla defektiga), siis sellisel juhul vahetab Mil Vinhos OÜ kauba ümber oma kulul või tagastab ostjale soovi korral makstud raha. Sellisel juhul palun teavitage Mil Vinhos OÜ-d oma pretensioonidest kohe kauba kättesaamisel e-posti või telefoni teel, et saaksime kokku leppida kauba ümbervahetamise või raha tagastamise.

Tellimuse tühistamine

Tellimust on võimalik tühistada, kui saadate vastava soovi Mil Vinhos OÜ-le enne, kui oleme kauba laost välja saatnud. Kui kaup on juba laost välja saadetud, pole võimalik tellimust tühistada.

Kellega küsimuste puhul kontakteeruda?

Kontakt info erakliendile ja ärikliendile.

Kas  mul on ostmiseks vaja e-poes salasõnaga profiil luua?

Profiili loomine ei ole nõutud. Osta saab ka poe külalisena ilma andmeid salvestamata. Profiili loomine on mugavuse eesmärgil, et e-poest ostmine lihtsamaks ja kiiremaks teha. Võite salvestada oma info selleks et saaksite järgmine kord mugavalt ja kiiresti ostukassast läbi minna. Me ei kasuta teie andmeid millekski millele te pole luba andnud ega ei avalda infot kunagi kolmandatele isikutele. 

Vastutus – Tellija

Tellija vastutab, et on esitanud kauba tellimisel korrektsed isikuandmed, aadressi ja kontakttelefoni. Mil Vinhos OÜ ja kullerfirma ei vastuta kauba kohaletoimetamisel tekkinud viivituste ja arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud tellija poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

Vastutus – Mil Vinhos OÜ ja kuller 

Mil Vinhos OÜ ja kuller vastutavad, et kaup jõuab kohale tervena, omab kaubanduslikku väljanägemist ja vastab MilVinhos e-poes kirjeldatule. Juhul kui tellijani jõuab katkine või vigastatud toode, asendatakse see uuega või kompenseeritakse väärtus rahaliselt. Kui kauba vastuvõtmisel märkate, et pakend on purunenud või märg, siis ärge saadetist vastu võtke, vaid tehke sellekohane avaldus kullerile ja informeerige Mil Vinhos OÜ-d.