São Filipe Castelão 3L

24,29 
8,10  /l

Pehmelt sametine kuiv punane vein Lõuna-Portugali iidsest Castelão viinamarjast, mis on küpsenud kolm kuud Prantsuse tammevaatides, hästisäilivas 3-liitrises vaakumpakendis

Välja Müüdud

Laost otsas

filipe balhoca
Tootekood: 5607528011356 Kategooriad: , , ,
 

Kirjeldus

See punane vein on Portugali iidsele Castelão’le omaselt pehme ja sametine. Temas on küpseid punaseid marju, ilusaid ümaraid tanniine ja õige pisut vürtsi Prantsuse tammevaadist.

Filipe Palhoça veinimaja valmistab pakkidesse panekuks veinid spetsiaalse tehnoloogiaga, mis võimaldab neil ka avatud pakendis pikalt maitseid ja aroome hoida. Seda veini võib pakendi avamise järel nautida vähemalt pooleteise kuu jooksul. Ta sobib oivaliselt rohkemate külaliste võõrustamiseks, aga ka igasse majapidamisse, kus aeg-ajalt leidub inimesi, kes sooviksid lubada endale klaasi veini, olgu õhtusöögi kõrvale või hea koos kaaslasega kamina ees nautimiseks. See vein on suurepärane valik ka toitulustusasutustele, kes soovivad pakkuda oma klientidele kvaliteetset majaveini.

Selle veini jaoks on marjad kasvanud Lissabonist lõunapoole jääva Palmela veinipiirkonna liivaväljadel, kuuma päikse ja niiskete-soolaste ookeanituulte meelevallas. Kolm kuud laagerdamist Prantsuse tammevaadis on lisanud talle küpseid maitseid. Tal on ilusad tanniinid ja heas tasakaalus happesus.

See pehme punane vein sobib liharoogade ja juustude kõrvale, aga samuti kergemate toitude nagu pasta- või riisiroad, linnuliha või tursakala. Ühtlasi on ta suurepärane nautimisvein ja seltskonnavein, klaasike Castelão’d teeb iga õhtupooliku kauniks südnmuseks. Serveerida temperatuuril 16 – 18 kraadi.

Lisainfo

Tüüp

Viinamarjad

Castelão

Piirkond

Veinimeister

Alkoholisisaldus

14%

Maht

3L

Tootja

Filipe Palhoça Vinhos

filipe balhoca