Oliveira da Serra Lagar do Marmelo Extra Virgin oliiviõli 500 ml NB! UUESTI MÜÜGIL

8,25 
16,50  /l

Portugali kuulsa Oliveira da Serra brändi premium klassi kõrgelt hinnatud extra virgin oliiviõli, tänavuse New Yorgi ülemaailmse oliiviõlide võistluse kuldmedali võiitja roheliste õlide klassis, 500 ml klaaspudelis

 

Välja Müüdud

Laost otsas

Sovena Portugal Consumer Goods, S.A.
Tootekood: 5601024121051 Kategooria:
 

Kirjeldus

Väga kvaliteetne premium klassi extra virgin oliiviõli erinevat sorti rohelistest oliiviidest, mis on pisut tugevama iseloomuga, maitsekas ja vürtsikas. Tegemist on Oliveira da Serra oliiviõlisid tootva Marmelo tehase nimiõliga. Herdade do Marmelo (tõlkes – Küdoonia farm) muljetavaldavad oliiviväljad ja samuti ülimoodne Marmelo tehas asuvad Lõuna-Portugalis, Alentejo veinipiirkonna kaunitel lainjatel maastikel. Lagar do marmelo oliiviõli võitis  2019. aasta kevadel ülemaailmse New Yorgi oliiviõlide konkursil NYIOOC kuldmedali roheliste blend-õlide kategoorias. Tuleb tunnistada, et see polnud sugugi esimene medalivõit, Lagar do Marmelo extra virgin oliiviõli on pälvinud palju tunnustusi ka varasematel aastatel.

Maailma parima 100 oliiviõli edetabelis, mida koostab igal aastal organisatsioon World’s Best Olive Oils (WBOO), asub Lagar do Marmelo oliiviõli juba aastaid püsivalt esikümnes või vähemalt esimeses tosinas. Samas tabelis jõudis ta mõned aastad tagasi isegi maailma kolmanda parima oliiviõli kohale! Seega on võimalus proovida, mida kujutab endast maailma kolmas parim õli!

See õli on valmistatud valitud parimatest Sikitita ja Arbosana sorti oliividest mehhaanilise külmpressimise teel (esimesest valikust kõrvalejäävatest oliiividest valmistatakse samas tehases virgin tüüpi ja samuti tavalist köögiõli, mis on muidugi ka väga head ja kvaliteetsed). Selle “rohelise” õli puhul on asjatundjad toonud esile ta rukola-, loorberi-, rohelise pipra ja artišoki-maitsenüansse.

Sobib külmade ja soojade toitude maitsestamiseks, maitsekuse ja vürtsikuse lisamiseks. Õlipudel on varustatud pop-up tilaga, millest on mugav soovitud kogust doseerida.

Oliveira da Serra on Portugali kuulsaim ja kogu maailmas palju medaleid võitnud oliiviõlide bränd. Et säilitada selle õli häid omadusi, hoidke teda jahedas (kuid mitte külmkapis!) ja kaitstuna otsese valguse ja kuumuse eest.

Auhinnad

Maailma kolmas parim Extra Virgin oliiviõli 2017/2018 World’s Best Olive Oils (WBOO) edetabelis

New York International Olive Oil Competition 2019, 2020 – Kuldmedal

Athena International Olive Oil Competition 2019 – Hõbemedal

Lisainfo

Maht

500 ml, klaaspudel

Max happesus

0,3%

Energia

822 kcal/100 ml

Rasvad

91g/100 ml

Küllastunud rasvhapped

15g

Monoküllastumata rasvhapped

69g

Polüküllastumata rasvhapped

6,9g

Suhkrud, valgud, sool

0g

Parim enne

2023 aprill

Tootja

Sovena Portugal Consumer Goods SA

Sovena Portugal Consumer Goods, S.A.