Faisão FUSION Red Berries 5%vol NB! UUS SUVEJOOK

7,49 
9,99  /l

Kerge mulli ja vaid 5% alkoholiga rõõmus ja jahutav roosa suvevein, valmistatud tumepunastest Castelão viinamarjast koos suveküpsete punaste metsamarjade lisandiga, keeratava korgiga

Laos

Tootekood: 5601110008051 Kategooria:
 

Kirjeldus

Faisão Fusion veinijookide sari on valmistatud spetisaalselt suviste ilmade jaoks, mil tahaks aias, rõdul või suveterrassil lõputult tšillida ja külma jooki juua, aga klassikaline vein tundub liiga kange. Temas on alkoholi vaid 5%, mis teeb ta sarnaseks siidri või õlega, aga ta on valmistatud kvaliteetsest veinist, millele on lisatud pehmeid punaste marjade maitseid ja aroome. Temas on ka väheke rohkem jääksuhkrut, kui päris kuivas veinis (4g/100ml), aga juues on ta kerge ja lahe ega tundu üldse liiga magus.

Kvaliteetne baasvein on valmistatud tumepunastest Castelão viinamarjadest, millele on lisatud päikeseküpsete aedvaarikate, maasikate ja punaste sõstarde mahlakaid maitseid. Kerge mull teeb ta eriti mõnusalt jahutavaks.

Seda toredat suveveini tasub juua üsna külmalt, kas või otse külmkapist, aga teda võib klaasis jahutada ka jääkuubikutega. Kuna temas on vaid 5% alkoholi, siis sobib ta kaunil ja soojal suveõhtul lihtsalt rõõmu pärast joomiseks, aga samuti on ta hea kaaslane suupistete või kergete suviste toitude juurde.

 

Lisainfo

Tüüp

Viinamarjad

Castelão

Piirkond

Veinimeister

Alkoholisisaldus

5%

Maht

75cl

Tootja

Enoport Wines