Faisão FUSION Fruity 5%vol NB! UUS SUVEJOOK

7,49 
9,99  /l

Kerge mulli ja küpsete troopiliste viljade buketiga suvine veinijook, milles on vaid 5% alkoholi, aga rohkelt värskust, särtsu ja jahutust, keeratava korgiga

Laos

Tootekood: 5601110007412 Kategooriad: ,
 

Kirjeldus

Selle kerge ja meeldivalt värskendava suvejoogi jaoks on valmistatud kvaliteetne baasvein Fernão Pires’i ja Arinto viinamarjadest. Fusion-joogile on aga lisatud mõnusaid troopiliste viljade maitseid ja aroome. Buketis on tunda mahlast ananassi, kirevilja. virsikuid ja küpseid tsitruseid. Temas on ka näpuotsaga rohkem jääksuhkrut (4g/100ml), kui kuivas veinis, aga maitses siiski magusus ei häiri – ta on kerge ja lahe. Ja õrn mull klaasi kallates muudab ta eriti jahutavaks.

Faisão Fusion veinijookide sari ongi valmistatud spetisaalselt suviste ilmade jaoks, mil tahaks aias, rõdul või suveterrassil lõputult tšillida ja külma jooki juua, aga klassikaline vein tundub liiga kange. Temas on alkoholi vaid 5%, mis teeb ta kanguselt sarnaseks siidri või õlega, aga kõik veini omadused on temas alles.

Seda toredat suveveini võib juua üsna külmalt, võtta kas või otse külmikust, või siis jahutada teda klaasis jääkuubikutega. Kuna temas on tõesti vähe alkoholi, siis sobib ta soojal suvepäeval lihtsalt janu või rõõmu pärast joomiseks, aga samuti on ta hea kaaslane suupistete või kergete suviste toitude juurde.

Lisainfo

Tüüp

Viinamarjad

Arinto, Fernão Pires

Piirkond

Veinimeister

Alkoholisisaldus

5%

Maht

75cl

Tootja

Enoport Wines