Faisão FUSION Black Berries 5%vol NB! UUS SUVEJOOK

7,49 
9,99  /l

Õrna mulli ja vähese alkoholiga mustade metsamarjade maitseline suvevein, mis on jahutav, ergas ja meeldivalt kerge, keeratava korgiga

Laos

Tootekood: 5601110008280 Kategooriad: ,
 

Kirjeldus

Faisão Fusion veinijookide sari on valmistatud spetisaalselt suviste ilmade jaoks, mil tahaks aias, rõdul või suveterrassil lõputult tšillida ja külma jooki juua, aga klassikaline vein tundub liiga kange. Temas on alkoholi vaid 5%, mis teeb ta sarnaseks siidri või õlega, aga siiski on ta valmistatud kvaliteetsest veinist, lihtsalt vähesese puuviljase mustade metsamarjade lisandiga. Temas on ka väheke rohkem jääksuhkrut (4g/100ml), kui päris kuivas veinis, aga juues ta on kerge ja mõnus ega üldse mitte magus.

Kvaliteetne baasvein on valmistatud tumepunasest Aragonezist ja Castelão’st, millele on lisatud küpsete põldmarjade, mustsõstarde ja musta metskirsside mahlakaid maitseid. Kerge mull teeb ta eriti mõnusalt jahutavaks.

Seda toredat suveveini tasub juua üsna külmalt, kas või otse külmkapist, aga teda võib klaasis jahutada ka jääkuubikutega. Kuna temas on vaid 5% alkoholi, siis sobib ta kaunil ja soojal suveõhtul lihtsalt rõõmu pärast joomiseks, aga samuti on ta hea kaaslane suupistete või kergete suviste toitude juurde.

Lisainfo

Tüüp

Viinamarjad

Aragonez, Castelão

Piirkond

Veinimeister

Alkoholisisaldus

5%

Maht

75cl

Tootja

Enoport Wines