NB! E-pood on kuni 28.02.2024 suletud seoses talvepuhkusega. Hulgiostjatel võtta ühendust sales@milvinhos.com.
 

Luksuslikud veinid, II osa LÕPUKS OMETI!

30,00 

See pilet tagab sissepääsu MilVinhose Portugali veinide degustatsioonile, mis toimub kolmapäeval, 26. mail 2021 kella 18 – 21 Tallinna kesklinnas restoranis Tommi Metro Grill, Viru väljak 2

 

 

Välja Müüdud
Kategooriad: ,
 

Kirjeldus

See on uskumaru, aga kuus kuud tagasi välja kuulutatud veiniõhtu – Portugali luksuslike veinide maitsmise II osa – vist saabki nüüd teoks! Koroonaajastu on pannud omad piirid, aga lootus on, et ehk nüüd aitab vaktsineerimine, suve saabumine ja paraku ka selle tülika haiguse läbipõdenute järjest suurenev hulk meid uude ajastusse, kus kokkusaamised toimuvad taas! Muidugi hoiame jätkuvalt madalat profiili – osavõtjaid on tavapärasest vähem.

Jätkame Kallima otsa veinide maitsmist. Oi, kui palju uusi n-ö luksusveine meil vahepeal saabunud on! Osasid neist on mõned teist kindlasti juba oma kodus maitsnud, aga kindlasti mitte kõik ja kõiki! Maitseme uusi valgeid ja punaseid veine kuulsatelt veinimeistritelt pööraselt lõunamaisest Alentejost, tasakaalukast Dourost ja kindlasti ka mägedest.

Uksed avame kell 18 piduliku vahuveiniga, töölt tulijate puhul arvestame akadeemilise veerandtunniga ja veiniõhtu programm läheb lahti kell 18.15.

Pileti hinnas on veinid ja väiksed suupisted veinide maitsmise kõrvale. Kohapeal saab tellida restorani menüüst kõhutäiteks ka tõhusamaid toite.

Võta sõber kaasa ja tule! Rõõmsa kohtumiseni!

Piletit välja printida ei ole vaja, piisab üksnes tellimuse vormistamisest (meile saabub siis e-mail) ja arve tasumisest.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Luksuslikud veinid, II osa LÕPUKS OMETI!”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga