(1 ülevaade)

Ermelinda Freitas Pinot Noir Rosé Bruto vahuvein

9,65 
12,87  /l

See on lõunamaises päikeses kümmelnud puhas Pinot Noir, maasikane-vaarikane värskendav vahuvein Lõuna-Portugali liivaväljadelt, õrnade ookeanibriiside lisandiga, küpsenud teise kääritamise raames pudelites sur lies ligi aasta

Laos

Tootekood: 5608527001170 Kategooriad: ,
 

Kirjeldus

Prantsuse mari Pinot Noir annab kergeid maasikamaitselisi helepunaseid veine, aga Lõuna-Portugali päikeseküllastel viinamägedel muutub ta rikkalikuks ja maitsekaks ega olegi enam nii tasane. Seda põnevam on maitsta, missugune on siinsetel suvekuumadel liivaväljadel küpsenud Pinot Noir’st valmistatud vahuvein, kui ta on roosa ja tundnud Portugali legendaarse veinimeistri Jaime Quendera käepuudutust.

Valmistatud klassikalise šampanjameetodiga, olles läbinud teise kääritamise pudelites sur lies ligi 12 kuu jooksul, on see ergas ja rikkaliku mulliga vahuvein samaaegselt punasemarjane ja värske ning küpselt pehme. Temas on tumeroosasid vaarikaid ja küpseid metsmaasikaid, on kena struktuuri, püsivust ja suvist järelmaitset. Viimistletud ja südamlik – nagu Jaime Quendera veinid ikka. Ja vaadake ta kaunist sügavroosat värvi – see teeb iga inimese rõõmsaks!

See roosa vahuvein on kui loodud lihtsalt nautimiseks, aga ta sobib suurepäraselt ka erinevate toitude kõrvale, sealhulgas rammusama kala ja isegi tugevamate liharoogade juurde. Serveerida jahutatult 6 – 8 kraadi juures.

Tootja

Casa Ermelinda Freitas

Casa Ermelinda Freitas on 100-aastase ajalooga veinitootja, mille huvitavaks omapäraks on, et seda on algusest peale juhtinud Freitaste perekonna ettevõtlikud naised: 1920-ndatel noorelt leseks jäänud Deonilde, tema tütar Germana, edasi tolle tütar Ermelinda ja alates 1990-ndatest viimase tütar Leonor, kelle juhtimisel on ettevõttest saanud Portugali enim medaleid võitnud veinitootja. Leonorilt valmistub lähiaastail ettevõtte juhtimist üle võtma viies silmapaistev naine, tema tütar Joana, kes hetkel on tööstuse marketingidirektor. Casa Ermelinda-Portugal  

Lisainfo

Tüüp

Viinamarjad

Pinot Noir

Piirkond

Veinimeister

Alkoholisisaldus

11,5%

Maht

75cl

1 arvustus tootele Ermelinda Freitas Pinot Noir Rosé Bruto vahuvein

  1. egmaka (toote omanik)

    On maasikane. On marjane. Ei ole magus, aga tundub marjamagus. Äärmiselt meeldiv kaaslane sügisõhtusse – kui õues on värve ja klaasis on värve ja maitseid.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.