Caves Velhas Adega da Vila Branco 2021 NB! VÄIKSEM PUDEL

4,29 
11,44  /l

Kerge ja mahe kuiv valge vein Tejo jõe päikeselistelt kallastelt, milles mängib kokku kuulsate valgete marjade kolmik Chardonnay, Sauvignon Blanc ja Fernão Pires. Käepärases poole väiksemas pudelis

Laos

Tootekood: 5601110003216 Kategooriad: ,
 

Kirjeldus

Alati pole majas külalisi ja siis on hea vahel avada poole väiksem veinipudel, mida nautida kaaslasega õhtusöögi juurde või sõbrannaga juttu puhudes. See meeldivalt pehme valge vein sobib suurepäraselt ka siis, kui üksinda kodus olles tahaks nautida klaasi head jooki, aga tavaline veinipudel tundub liiga suur. Ühest pudelist saab täpselt kaks korralikku pokaalitäit. Ja korgi all seisab ta jahedas ka järgmise päevani.

Valmistatud on ta kolmest valgest marjast: Portugali iidsele troopilise buketiga Fernão Pires’ile on lisatud maailmanimedega Chardonnay’d ja Sauvignon Blanc’i. Üks neist lilleline-puuviljane ja teine kargem heinane-köögiviljane. Kokku on saanud meeldivalt värske, pehmete puuviljaste ja pisut kargemate tsitruseliste nootidega vein, mis sobib suurepäraselt kas niisama nautimiseks või ka toitude juurde..

See valge vein sobib kokku kala ja heleda lihaga, suupistete ja salatite, pehmete juustudega. Serveerida jahedalt 8 – 10 kraadi juures.

NB! Müügil on ka väikeses pudelis sama sarja punane vein Adega da Vila Tinto 2020.  Pudelite suurus on 375 ml.

Lisainfo

Tüüp

Viinamarjad

Chardonnay, Sauvignon Blanc, Fernão Pires

Piirkond

Veinimeister

Alkoholisisaldus

12,5%

Maht

37,5cl

Tootja

Enoport Wines