Suvised maitsed päikeselisest Portugalist (Tartus)

25,00 

See pilet tagab sissepääsu MilVinhose Portugali veinide degustatsioonile, mis toimub laupäeval, 12. juunil 2021 kella 18 – 21 Tartus, Eesti Rahva muuseumi kohvikus

 

 

Välja Müüdud

Laost otsas

Kategooria:
 

Kirjeldus

Seekordsel veiniõhtul keskendume suvisele veinivalikule. Maitseme Portugali erinevatest piirkondadest pärit väga erinevaid valgeid ja roosasid veine, aga ka kergemaid-suvisemaid punaseid, näiteks maailmas unikaalset arhailist klaretti Portugali mägedest, mis valmistatud valgetest ja punastest marjadest koos. Jah, kindlasti maitseme ka mõnd kihisevat Vinho Verdet, aga mitte ainult – pakume ka mitut tõeliselt erilist ja lausa ainulaadset roosat ning valget veini.

Teeme selle õhtu suviselt toredaks – maitseme veine ja nende juurde suupisteid. Iga veini juurde vaatame pilte viinamägedest, veinimõisatest ja inimestest, kes need veinid valmistanud. Kuna ruum on piisavalt suur, siis hoiame jätkuvalt ka koroonaajastule kohaselt distantsi, koos saabuvad seltskonnad saavad istuda koos ja soovi korral teistest eemal – kui ilm soosib, siis ehk peame veiniõhtut seekord üldse õues kohviku suveterrassil.

Pileti hinnas on veinid ja suupisted Eesti Rahva Muuseumi restorani kokkadelt. Veiniõhtu ekskursioonijuhid, nagu ikka, Portugali- ja veinisõbrad Tiina Kangro ja Madis Metsis ERM-i meeskonna tehnilisel toel.

Nagu varemgi, saab ürituse järel maitstud veine ka kaasa osta.

Võta sõber kaasa ja tule! Rõõmsa kohtumiseni! NB! Sissepääs maja B-poolelt!

Piletit välja printida ei ole vaja, piisab üksnes tellimuse vormistamisest ja arve tasumisest.