Põnev Chardonnay – Portugal vs Prantsusmaa

22,00 

See pilet tagab sissepääsu MilVinhose veinide degustatsioonile, mis toimub neljapäeval, 27. jaanuaril 2022 kella 18 – 21 Tallinna kesklinnas restoranis Tommy Metro Grill, Viru väljak 2

 

 

Välja Müüdud

Laost otsas

Kategooria:
 

Kirjeldus

Seekord maitseme maailmakuulsast Chardonnay viinamarjast valgeid veine, mis on valminud kahel maal – Chardonnay hällis Prantsusmaal, täpsemalt Burgundias, ja jupp maad lõunapool Portugalis. Degusteerimisele tuleb kuus veini, kolm Portugalist ja kolm Prantsusmaalt. Ka hinnaskaala on erinev, ulatudes n-ö “igapäevaveinidest” kuni luksuslike Premier Cru‘deni. Eelinfoks ka seda, et maitsmine toimub seekord pisut teisiti, kui MilVinhose varasematel degustatsioonidel – aga sellest kõigest juba kohapeal! Igatahes peaks õhtu lõpuks sellest veetlevast marjast tekkima päris hea ülevaade! Ahjaa, üks üllatus on programmis ka!

Pileti hinnas on veinid ja väiksed suupisted veinide maitsmise kõrvale. Näljasemead töölt tulijad saavad tellida restorani menüüst kõhutäiteks ka suuremaid toite.

Ürituselt saab maitstud veine ka kaasa osta.

Võta sõber kaasa ja tule!

NB! Toitlustusasutuste sisruumides on praeguste valitsuse kehtestetud reeglite kohaselt vajalik vaktsineerimispassi olemasolu.

NB! Piletit välja printida ei ole vaja, piisab tellimuse tegemisest ja pileti eest tasumisest.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Põnev Chardonnay – Portugal vs Prantsusmaa”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.