NB! E-pood on kuni 28.02.2024 suletud seoses talvepuhkusega. Hulgiostjatel võtta ühendust sales@milvinhos.com.
 

Põnev Baga Atlandi uduselt rannikult. Veinidegustatsioon Tallinnas

25,00 

See pilet tagab sissepääsu MilVinhose degustatsioonile, mis toimub kolmapäeval, 12. aprillil 2023 kella 18 – 21 Tallinnas restoranis Tommi Metro Grill, Viru väljak 2

 

 

 

 

Välja Müüdud
Kategooria:
 

Kirjeldus

Atlandi ookeani äärse Bairrada veinipiirkonna alustala Baga on viinamari, milleta oleks Portugali veinindust, eriti veel vahuveinindust, raske ette kujutada. Bagal on ka omamoodi aura, mis väljaspool Portugali piire on kohati vaat et tugevamgi, kui Touriga Nacionalil. Mida see Baga (portugali keeles – mari) siis endast õieti kujutab?

Kuigi ajalooliselt blendide viinamari, uurime sellel degustatsioonil Bagast üheviinamarjaveine. Maitseme Bagast mulle, roosat, valget ja kolme punast veini. Eriti põnevaks läheb asi siis, kui avame paralleelseks maitsmiseks kaks pudelit 2015. aasta punast Marques de Marialva Bagat, mille veinimeister Osvaldo Amado on valmistanud sama aasta ja sama viinamäe marjadest – “Baga Unoaked 2015” on tammevaadita ja laagerdanud enne pudelitesse villimist kuus kuud sur lies INOX-vaadis, “Baga Complexo 2015” on aga küpsenud 12 kuud Prantsuse tammevaadis. Saame tunnetada marjade, aja ja veiniteo materjalide salaelu.

Pileti hinna sees on veinid ja väiksed suupisted. Kohapeal saab restorani menüüst tellida ka tõhusamat kõhutäidet. Nagu ikka, saab ürituselt maitstud veine ka kaasa osta.

Võta sõber kaasa ja tule Bagat avastama!

Piletit välja printida ei ole vaja, piisab tellimuse tegemisest ja pileti eest tasumisest.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Põnev Baga Atlandi uduselt rannikult. Veinidegustatsioon Tallinnas”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga