Maalilise Douro maitsed

15,00 

See pilet tagab sissepääsu MilVinhose veinide degustatsioonile, mis toimub 6. veebruaril kella 18 – 20 Baieri keldri härrastekambris Tallinna kesklinnas. Sel korral pakume veinide kõrvale ka kogukamaid suupisteid.

 

Välja Müüdud

Laost otsas

Kategooria:
 

Kirjeldus

Uue aasta esimesel veiniõhtul kutsume teid maitsma kuulsusrikka Douro jõe maalilistel kallastel küpsenud marjadest valmistatud veine. Douro on kahtlemata klassika. Kunagi põhiliselt portveinide valmistamise paik, kuid nüüd järjest enam imeliste punaste, aga ka valgete veinide sünnikoht. Maitseme nelja valget ja nelja punast veini, nende seas enam kui 100-aastaste iidsete viinapuude marjadest tehtud nektarit, mille puhul pole isegi teada sordid. Aga degustatsioonilauale jagub ka moodsaid ja tänapäevaseid veine.

NB! Ka ürituse koht on uuel aastal uus – saame olla oma seltskonnaga täiesti omaette ruumis! Seetõttu on laual ka hoopis rohkem suupisteid – kuigi kes otse töölt ja näljane, siis Baieri restorani kokkadelt saab tellida ka tõhusamat söögipoolist nende maja menüüst, lihtsalt teenindajad nad ei ole igal hetkel meie kõrval ja käsutuses, nagu eelmises üritusekohas.

Kõik muu on sama: räägime Portugalist, sealsest elust ja loodusest, looduse andidest ja inimestest, kes on need suuurepärased veinid valmistanud. Võta sõber kaasa ja tulge – kohti on seekord vaid 18!

NB! Piletit välja printida ei ole vaja, piisab üksnes tellimuse vormistamisest (meile saabub siis e-mail) ja ülekande tegemisest.

Kohtumiseni Baieris, head Portugali- ja veinisõbrad!

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Maalilise Douro maitsed”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga