Lõunamaine Alentejo

15,00 

See pilet tagab sissepääsu MilVinhose veinide degustatsioonile, mis toimub 5. märtsil kella 18.30 – 21 Baieri keldris Tallinna kesklinnas.

NB! PILETID ON VÄLJA MÜÜDUD! Järgmised veiniõhtud toimuvad Tartus 26. märtsil ja Tallinnas 2. aprillil. Jälgige reklaami!

 

Välja Müüdud

Laost otsas

Kategooria:
 

Kirjeldus

Lõuna-Portugalis – sisemaal, osaliselt Hispaania piiri äärsetel aladel asuv Alentejo on kuum, põuane ja kivine. Siin laiuvad korgitammede salud, jooksevad ringi mustajalgsed sead, vaateid kaunistavad oliiviaiad ja viinamäed. Siin on piirkondi, kus sünnivad hunnitud veinid, lõunamaisest kuumast päikesest pakatavad, maitsekad ja tugeva karakteriga. Lisaks tumetumepunastele veinidele kogub Alentejo üha enam kuulsust oma eriliste valgete veinidega. Veiniõhtul maitseme nii esimesi kui teisi!

Nagu ikka, räägime ka Portugalist, sealsest elust ja loodusest, looduse andidest ja inimestest, kes on need suuurepärased veinid valmistanud. Võta sõber kaasa ja tulge – kohti on vaid 18!

Seekord aga veel üks uuendus! Üritus algab kell 18.30, aga kohale võib tulla juba kella 18-ks, et nautida klaasikest vahuveini! Kuna inimeste elustiilid on erinevad, osa ei jõuaks töölt kella 18-ks kohale, teiste jaoks jääks kell 19 algav üritus töölt koju rännates liiiga hiljaks, siis katsetame “kirik keset küla” võimalust. Tulge ja nautige esimest pooltundi väikse vahuveiniga – Baieri kokkadelt saab tellida ka midagi tõhusamat hamba alla.

Pileti hinnas on veinid ja väiksed suupisted (juustuvalik, puuviljad, kohapeal valmistatud Bretzelid jms).

NB! Piletit välja printida ei ole vaja, piisab üksnes tellimuse vormistamisest (meile saabub siis e-mail) ja ülekande tegemisest.

Kohtumiseni Baieris, head Portugali- ja veinisõbrad!

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lõunamaine Alentejo”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga