Luksuslikud veinid, I osa

30,00 

See pilet tagab sissepääsu MilVinhose Portugali veinide degustatsioonile, mis toimub kolmapäeval, 11. novembril 2020 kella 18 – 21 Tallinna kesklinnas restoranis Tommi Metro Grill, Viru väljak 2

 

 

Välja Müüdud

Laost otsas

Kategooriad: ,
 

Kirjeldus

Juba paar kuud on MilVinhose e-poes avatud Luksuslike veinide osakond, kuhu oleme koondanud tõesti erilised ja ka hinnalt üksjagu kallimad veinid Portugali parimatest veinimajadest. Need on veinid, mida igapäevaselt ehk endale koju ostma ei kipukski, aga üheskoos maitsta on neid põnev. Valikusse lisame nii valgeid kui punaseid veine maailmakuulsate Portugali veinimeistrite loomingust. Arvestades jõulude ja aastavahetuse lähenemist esitleme ka kaunitesse kinkekarpidesse pakendatud tooteid. Ürituselt saab maitstud veine ka kaasa osta.

Uksed avame kell 18 piduliku vahuveiniga, töölt tulijate puhul arvestame akadeemilise veerandtunniga ja veiniprogramm läheb lahti kell 18.15.

Pileti hinnas on veinid ja väiksed suupisted veinide maitsmise kõrvale. Kohapeal saab tellida restorani menüüst kõhutäiteks ka tõhusamaid toite.

NB! Luksuslike veinide sarjal tuleb jõulukuul ka II osa, sest ühte õhtusse kogu see põnevus lihtsalt ei mahu.

Võta sõber kaasa ja tule! Rõõmsa kohtumiseni!

Piletit välja printida ei ole vaja, piisab üksnes tellimuse vormistamisest (meile saabub siis e-mail) ja ülekande tegemisest.