Kahel pool Serra da Estrelat (Tartus)

22,00 

See pilet tagab sissepääsu MilVinhose Portugali veinide degustatsioonile, mis toimub laupäeval, 6. veebruaril 2021 kella 18 – 21 Tartus, Eesti Rahva Muuseumi restoranis “Pööripäev”

 

 

Välja Müüdud

Laost otsas

Kategooria:
 

Kirjeldus

Kus siis veel, kui mitte ruumikas ja avaras ERM-i restoranis, kus (nagu ka eelmise aasta veinimaitsmiste osavõtjad teavad) saab paigutada lauad üksteisest eemale, võimaldada koos piletid ostnud paaridel ja tuttavatel istuda omaette lauas, liikuda ruumi erinevaid sisse- ja välapääsususid kasutades. Paljud teist on küsinud, kas see üritus ikka toimub. Nüüd on selge, et toimub! Ja kui midagi siiski vahele tuleb, siis nagu varemgi – saate küsida piletite raha tagasi või vahetada vautšeri vastu, millega saab osta MilVinhose e-poest veine oma koduse veiniõhtu jaoks 🥂🍷 

Kahel pool Serra da Estrelat – see tähendab Portugali kõrgemate nõlvade mäestikuveine Dão, Beira Atlantico ja Beira Interiori veinipiirkondadest. Need on veinid marjadest, mis küpsenud visadel viinapuudel, millest paljud on ka hetkel lumesadude meelevallas. Graniitpinnasel, suviste kuumaperioodide ja samas öise jaheduse ning talviste tuiskude ja isegi miinuskraadide tingimustes kasvanud viinapuud annavad hoopis omamoodi marju, kirkaid ja intensiivseid. Me oleme valinud välja mõned väiketootjad, kelle punaseid, valgeid ja ka roosasid veine neist omapärastest piirkondadest tahaksime teile tutvustada.

Pileti hinnas on veinid ja väiksed suupisted veinide maitsmise kõrvale. Ürituselt saab maitstud veine ka kaasa osta.

Võta lähedane kaasa ja tule!

Rõõmsa kohtumiseni, head veininautijad!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kahel pool Serra da Estrelat (Tartus)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga