NB! E-pood on kuni 18.oktoobrini kinni seoses MilVinhose veiniklubi veinireisidega. Hulgiostjatel võtta ühendust sales@milvinhos.com.
 

Kahel pool Serra da Estrelat (Tallinnas)

19,00 

See pilet tagab sissepääsu MilVinhose Portugali veinide degustatsioonile, mis toimub kolmapäeval, 10. veebruaril 2021 kella 18 – 21 Tallinnas Tommi Metro Grillis, Viru väljak 2

 

 

Välja Müüdud
Kategooria:
 

Kirjeldus

Kuna toitlustuskohad tohivad nüüd oma uksed taas ka õhtuti valla hoida, võtsime meiegi üle pika aja ka Tallinnas ühe väikse veinimaitsmisõhtu plaani. Pealegi on nüüd juba üksjagu inimesi, kes koroonaviiruse läbi põdenud või vaktsiinidoosid kätte saanud. Seltskond on mõistagi väike, maksimaalselt kaksteist inimest. Kui midagi siiski vahele tuleb, siis nagu varemgi – saate küsida piletite raha tagasi või vahetada vautšeri vastu, millega saab osta MilVinhose e-poest veine oma koduse veiniõhtu jaoks 🥂🍷 

Kahel pool Serra da Estrelat – see tähendab Portugali kõrgemate nõlvade mäestikuveine Dão, Beira Atlantico ja Beira Interiori veinipiirkondadest. Need on veinid marjadest, mis küpsenud visadel viinapuudel, millest paljud on ka hetkel lumesadude meelevallas. Graniitpinnasel, suviste kuumaperioodide ja samas öise jaheduse ning talviste tuiskude ja isegi miinuskraadide tingimustes kasvanud viinapuud annavad hoopis omamoodi marju, kirkaid ja intensiivseid. Maitseme mõnesid päris uusi veine ja samuti mõnede vanade lemmikute uusi aastakäike.

Pileti hinnas on veinid ja väiksed suupisted veinide maitsmise kõrvale. Soovi korral saab kohapeal tellida ka tugevamat kehakinnitust.

Ürituselt saab maitstud veine ka kaasa osta.

Rõõmsa kohtumiseni, head veininautijad!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kahel pool Serra da Estrelat (Tallinnas)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga