Kahel pool mägesid

15,00 

See pilet tagab sissepääsu MilVinhose veinide degustatsioonile, mis toimub esmaspäeval, 1. juunil 2020 kella 18 – 21 Tallinna kesklinnas restoranis Tommy Metro Grill, Viru väljak 2

 

 

Välja Müüdud

Laost otsas

Kategooria:
 

Kirjeldus

Koroonaviirusega seotud eriolukord nurjas vahepeal meie regulaarsed veiniüritused, aga nüüd püüame selle vea parandada. Esimene degustatsioon toimub siiski vaid väiksele ringile, pileteid on kaksteist, mis võimaldab istuda üksteisest kaugemal. Ka koht on uus, kuid igati keskne, asudes Tallinna südames, sissepääsuga Metro Plaza Mere puiestee poolsel küljel.

Arvestades aastaaega maitseme seekord eeskätt kergeid valgeid veine Portugali mägedest – Dão ja veelgi vähem tuntud Sise-Beira veinipiirkonnast – mis sobivad oivaliselt kevadesse ja suvesse. Muidugi ei unusta me ka roosat ja punast värvi, viimase osas jääme seekord siiski helkivate helepunaste toonide raamesse.

Uksed avanevad kell 18 tervitusveiniga, aga arvestame ka mõõdukate hilinejatega, programm algab kell 18.20. Näljasemead töölt tulijad saavad vahepeal tellida restorani menüüst kõhutäiteks ja tõhusamaid toite.

Pileti hinnas on veinid ja väiksed suupisted veinide maitsmise kõrvale. Ürituselt saab maitstud veine ka kaasa osta.

Võta sõber kaasa ja tule!

Pikalt oodatud kohtumiseni, head Portugali- ja veinisõbrad!

NB! Piletit välja printida ei ole vaja, piisab üksnes tellimuse vormistamisest (meile saabub siis e-mail) ja ülekande tegemisest.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kahel pool mägesid”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga