Herdade Grande Cacau 2021 NB! UUS VEIN

10,49 
13,99  /l

Kerge ja sõbralik, lihtsasti joodav kuiv punane vein Alentejo päikeselistest punastest viinamarjadest, valmistatud Herdade Grande perefarmi pikaajalise neljajalgse sõbra, musta labradori Cacau mälestuseks

Laos

herdade-grande
Tootekood: 5605361601566 Kategooriad: ,
 

Kirjeldus

Cacau oli suur ja sõbralik, alati esimene, kes tervitas Herdade Grande perefarmi saabuvaid külalisi. Isegi meie MilVinhose veinireisjate esimesed grupid on Cacauga kohtunud. Must labrador, kes kõndis iseteadlikult taluhoovis, hoidis silma peal viinamägedel ja oliiviistandustel ning külaliste saabudes tervitas igaüht isiklikult, taandudes siis lähima apelisipuu varju pidu või kosolemist valvama. 2022. aasta sügisel aga jäi Cacau ühtäkki haigeks ja lahkus peatselt taevastele radadele. Tema mälestust kannab aga nüüd tuhandetele veinisõpradele Portugalis, aga ka kaugemal edasi pehme ja sõbralik punane vein Herdade Grande Cacau. Ning veelgi enam, tegu on Herdade Grande veinitalu heategevusprojektiga – iga pudeli müügist läheb 10 senti Portugali São Francisco Cascaise kadunud ja mahajäetud loomade varjupiagale.

Nagu suur must labrador cacau ise, on ka tema nimeline vein lihtne, pehme ja sõbralik. Valmistatud Herdade Grande viinamägedel, suure Alentejo päikese all küpsenud tumedatest marjadest – lillakast Touriga Nacionalist, tumemustast Alicante Bousche’st, Trinacdeirast ja veel 4 – 5 marjast, on see blend rikkalik ja pehmelt vürtsikas. Ta on mahe, aga väga portugalipärane, ilus kuiv vein, millal mõnusalt päikeseline alatoon.

See lihtne ja ilus punane vein sobib nautimisveiniks ja samuti laia valiku toitude juurde, olgu need liha- või köögiviljaroad, suupisted või isegi tugevam-maitsekam kala. Serveerida temperatuuril 15 – 16 kraadi.

Lisainfo

Tüüp

Viinamarjad

Punaste marjade blend

Piirkond

Veinimeister

Alkoholisisaldus

13%

Maht

75cl

Tootja

Herdade Grande

herdade-grande