NB! E-pood on 24.12 - 28.02 talvepuhkusel. Tellimusi täidame taas 1. märtsist 2023. Hulgiostjatel võtta ühendust sales@milvinhos.com.
 
(1 ülevaade)

Casal Mendes Sangria

6,95 
9,27  /l

Naturaalsest tumepunasest veinist valmistatud vähese alkoholiga kerge ja väikse mulliga veinijook seltskondlikeks hetketeks

Aliança Vinhos de Portugal
Tootekood: 5601213145639 Kategooriad: , ,
 

Kirjeldus

Sangria on Hispaania ja Portugali päritoluga, pika ajalooga veinijook, mida valmistatakse naturaalsest punasest veinist, millele lisatakse puuviljamahla, mullivett, vürtse või ka pisut brändit. Teda juuakse suurtest klaasidest, millesse lisatakse sageli ka puuviljatükke, värskeid marju jms. Hiljutisel ajal on hakatud Sangriat tegema ka valgest veinist – siis kannab ta nime Sangria Branca – proovige kindlatsi ka seda! Päris autentne Sangria on aga ikkagi punasest Riojast (Hispaanias) või Aragonêsist (Portugalis).

Kuigi ka paljud teised veinimaad on hakanud valmistama ja pudelitesse villima samalaadseid lahjasid veinijooke (punši, booli), mida rahvas suvise ilmaga armastab, siis kaitses Euroopa Komisjoni 2014. aasta jaanuaris spetsiaalse seadusega Sangria nimetuse, mida võib kasutada ainult Hispaanias ja Portugalis toodetud vastavate veinijookide puhul.

Casal Mendes Sangria on väga tore ja sõbralik vaarikamaitseline suvine jook. Ta on lahja (ainult 7% alkoholi) ja poolmagus, peaaegu magusa veini piiri peal (suhkrut 80g/L), mida aga tasakaalustab kvaliteetne tume ja tugev naturaalne Aragonêsist viinamarjavein.

Casal Mendes on maailmas väga populaarne suveveinide sari. MilVinhose e-poest leiab lisaks punasele ja valgele Sangriale ka sama sarja Vinho Verde, Rosé ja isegi sinise veini.

Sobib jahutavaks seltskonnajoogiks, omaette nautimiseks, võib täiendada puuviljade ja jääkuubikutega. On omal kohal ka kergete suviste einete juures. Serveerida jahedalt, otse külmkapist, temeperatuuril 6 – 7 kraadi.

Tunnustused

Vivino.com kasutajad on andnud sellele suvejoogile väga kõrge hinnangu (4,3 punkti 5-st), millega ta on arvatud piirkonna veinide ülemise 5 protsendi hulka.

Tootja

Aliança Vinhos de Portugal

Aliança Vinhos de Portugal

Lisainfo

Tüüp

Viinamarjad

Aragonês

Piirkond

Veinimeister

Alkoholisisaldus

7%

Maht

75cl

1 arvustus tootele Casal Mendes Sangria

  1. egmaka (toote omanik)

    Maitseb täpselt nii nagu kirjelduses toodud – lahe ja kerge suve alguse (lõpu?) jook, ei hammusta. Mitte midagi ei domineeri, mitte midagi ei häiri – kõik on nii meeldivalt tasakaalus ja kerge. See vaikse kihinaga vein on lihtsalt armas ja sümpaatne ja niiii mõnus suvel 🙂 Super leid!
    NB! Päris magusa mekiga, vägagi soovitan lisada ohtralt jääd ja puuvilju, siis 12 points from 12!

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.