NB! E-pood on kuni 28.02.2024 suletud seoses talvepuhkusega. Hulgiostjatel võtta ühendust sales@milvinhos.com.
 

Vinho Verde mitu nägu

15,00 

See pilet tagab sissepääsu suvepuhkuste eelsele viimasele MilVinhose veinide degustatsioonile, mis toimub neljapäeval, 18. juunil 2020 kella 18 – 21 Tallinna kesklinnas restoranis Tommi Metro Grill, Viru väljak 2

 

 

Välja Müüdud
Kategooria:
 

Kirjeldus

Mis see “roheline vein” Vinho Verde siis ikkagi on? Tuleb välja, et selle nimetuse taha mahub üksjagu põnevat ja võib-olla isegi üllatavat. Maitseme seitset üsnagi erinevat valget veini ja uurime “luubiga” Vinho Verde viinamarju. Et põnevust jaguks, siis uurime ka seda, missugune tuleb Vinho Verde marjadest vein siis, kui sama marjasort on kasvanud vihmase Vinho Verde regiooni asemel kuumas ja liivases Lõuna-Portugalis.

Uksed avame kell 18 tervitusveiniga, töölt tulijate puhul arvestame akadeemilise veerandtunniga ja programm läheb lahti kell 18.15.

Pileti hinnas on veinid ja väiksed suupisted veinide maitsmise kõrvale. Näljasemead tööinimesed saavad vahepeal tellida restorani menüüst kõhutäiteks ka tõhusamaid toite. Ürituselt saab maitstud veine ka kaasa osta.

Võta sõber kaasa ja tule!

Rõõmsa jaanipäevaeelse kohtumiseni, head veinisõbrad!

NB! Piletit välja printida ei ole vaja, piisab üksnes tellimuse vormistamisest (meile saabub siis e-mail) ja ülekande tegemisest.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Vinho Verde mitu nägu”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga