NB! E-pood on kuni 18.oktoobrini kinni seoses MilVinhose veiniklubi veinireisidega. Hulgiostjatel võtta ühendust sales@milvinhos.com.
 

Uued medaliveinid Taguse jõe lõunakaldalt Jõuludegustatsioon Tallinnas

25,00 

See pilet tagab sissepääsu MilVinhose jõuluveinide degustatsioonile, mis toimub esmaspäeval, 5. detsembril 2022 kella 18 – 21 Tallinnas restoranis Tommi Metro Grill, Viru väljak 2

 

 

 

 

Välja Müüdud
Kategooria:
 

Kirjeldus

Jõulude eel saabub MilVinhose lattu veel suur koorem uusi ja häid veine Taguse jõue lõunakaldalt, nende hulgas üks Portugali viimaste aastate medalirikkamaid veinisarju Cabeça de Toiro. Uurime Tejo veinipiirkonna maitseid ja räägime sealsetest viinamarjadest. Maitseme “härjaveine” üllatavalt hea hinnaga punasest ja valgest reservast kuni rikkaliku valiku ühemarjaveinideni ja muidugi eesseisvaid jõulupühi arvestades kõige uhkemate grande reservadeni välja. Võtame kaasa ka mõned üllatusveinid ja kindlasti valiku temaatilistes jõulupakendites veine.

Pileti hinnas on veinid ja väiksed suupisted. Nagu ikka, saab restorani a la carte menüüst ka toitvamat veinikõrvalt tellida. Ja muidugi ka maitstud veine kaasa osta, sel korral ka jõuluteemalistes kingituspakkides.

Võta sõber kaasa ja tule!

NB! Tegu on aasta viimase lahtise degustatsiooniga. Anname ettevaatavalt ka teada, et algava aasta jaanuaris ja veebruaris on MilVinhose e-pood suletud (teenindame vaid hulgiostjaid). Kuni jõuludeni aga saab veel hea hinnaga head veini pisut tagavaraks varuda – ja ehk leiad ka sellest degustatsioonilt midagi põnevat.

Piletit välja printida ei ole vaja, piisab tellimuse tegemisest ja pileti eest tasumisest.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Uued medaliveinid Taguse jõe lõunakaldalt Jõuludegustatsioon Tallinnas”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga