Tänavuste festivalide võiduveinid

19,00 

See pilet tagab sissepääsu MilVinhose veinide degustatsioonile, mis toimub neljapäeval, 16. septembril 2021 kella 18 – 21 Tallinna kesklinnas restoranis Tommy Metro Grill, Viru väljak 2

 

 

Välja Müüdud

Laost otsas

Kategooria:
 

Kirjeldus

Tänavu suvel on toimunud hulk rahvusvahelisi veinikonkursse ja -festivale, kus Portugali veinid on võitnud ohtralt medaleid ja tunnustusi. Paljud neist veinidest on MilVinhose e-poes olemas ja mõnedki oleme vahepeal juurde ostnud just võidetud medalite tõttu. Uue hooaja esimesel veiniõhtul maitsemegi valikut neist võidukatest veinidest. Sest kui maailmakuulsad asjatundjad on tõdenud, et tegemist on eriliselt õnnestunud veinidega, siis nad kindlasti seda ka on. Ja tore on see, et medaleid ei võida mitte üksnes kallid veinid, vaid tihti ka väga rahakotisõbralikud. Maitseme nii esimesi kui teisi – ja anname neile oma hinnangu!

Uksed avanevad kell 18 tervitusveiniga, programm läheb lahti kell 18.10. Näljasemead töölt tulijad saavad maitsmise vahel tellida restorani menüüst kõhutäiteks ka tõhusamaid toite.

Pileti hinnas on veinid ja väiksed suupisted veinide maitsmise kõrvale. Ürituselt saab maitstud veine ka kaasa osta.

Võta sõber kaasa ja tule!

NB! Nagu te teate, siis toitlustusasutuste sisruumides on vajalik vaktsineerimispassi või negatiivse COVID-testi tulemuse olemasolu.

NB! Piletit välja printida ei ole vaja, piisab tellimuse tegemisest ja pileti eest tasumisest.