Reis ümber Portugali

25,00 

See pilet tagab sissepääsu MilVinhose veiniõhtule, mille uus toimumisaeg on 1. augustil kella 19 – 22 Tartus, Eesti Rahva Muuseumi restoranis Pööripäev

 

 

 

Välja Müüdud

Laost otsas

Kategooria:
 

Kirjeldus

Tõelisele veinisõbrale on Eestist Euroopa kaugeimal äärekesel asuv Portugal kui kullaauk, põnevate maitsete paradiis. Kuid vein – see on ka ajalugu, kultuur, teadus, biokeemia. Eestist rahvaarvult vaevalt seitse korda ja pindalalt vaid kaks korda suurem Portugal on maailma üheksas suurim veinitootja ja kaheksas suurim eksportija. Siin tegutseb üle 22 000 veinimaja, kes toodavad kokku sadu tuhandeid erinevaid veine ja vahuveine.

MilVinhose esimesel veiniõhtul Tartus teeme ekskursiooni mööda Portugali erinevaid veinipiirkondi. Maitseme  rohelisest Vinho Verdest pärit Alvarinhot, uurime Atlandi ookeani udustel kallastell sündinud kuulsate vahuveinide tausta, põikame kõrgetele Serra da Estrela graniidistele mäenõlvadele ja laseme end paitada Euroopa kuumimal päiksel liivases Palmelas ja kiltkivises Alentejos Portugali metsikus lõunas. Üllatusi jagub õhtu lõpuni.

Pileti hinna sees on lisaks veinidele ERM-i restorani kokkade valmistatud hõrgud suupisted – proovime, kuidas sobivad lõunamaiste veinidega kokku Eesti talujuustud ja juustumoosid ning põnevad siinsest põhjamaisest ja lõunamaisest kvaliteetsest toorainest sündinud hõrgutised.

Suupisted serveeritakse igale külalisele eraldi. Taldrikult leiad järgmise valiku: kaheksajala suupiste röstsial, suitsuforelli-wakame suupistekorvike, rohekarp tomatisalsa ja krevettidega, veisepõseliha apteegitilliga tuhakorvikeses, kitsejuustukreem suvikõrvitsa,  laimi ja piparmündiga, krevetivarras safranikastmega shotiklaasis. Magusaks veel lisaks mini-šokolaadikook.

Kohapeal saab lisaks tellida ka kohvi ja muud meelepärast.

Võta sõber kaasa ja tule!

NB! Tegemist on sama üritusega, mis oli algselt planeeritud 26. märtsile ja seejärel 27. maile, kuid mis koroonaviiruse nakkusohuga seotud eriolukorra tõttu edasi lükkus. Kõik varasemateks kuupäevadeks ostetud piletid vormistatakse ümber uuele kuupäevale. Kui uus aeg ei sobi, saab soovi korral pileti tühistada ja raha tagasi küsida või siis väljastame samas vääringus kupongi, millega saab osta MilVinhose e-poest veine – selleks saatke palun oma soov info@milvinhos.com.

Loe ürituse kohta ka Eesti Rahva Muuseumi ürituste kavast

NB! Piletit välja printida ei ole vaja, piisab tellimuse vormistamisest ja ülekande tegemisest. Üritusele pääseb piletiomanike nimekirja alusel. Sissepääsuks vajalik 18+ vanus.

Kohtumiseni Tartus, head Portugali- ja veinisõbrad!