NB! E-pood on kuni 28.02.2024 suletud seoses talvepuhkusega. Hulgiostjatel võtta ühendust sales@milvinhos.com.
 

Punase veini aeraator MilVinhos Magic Decanter

14,95 

Profiklassi aeraator punase veini õhutamiseks, mille abil saab lühendada tugevate ja suurte punaste veinide joomiseks ettevalmistamise aega

Välja Müüdud
Tootekood: 1234-95 Kategooriad: ,
 

Kirjeldus

Tugevad punased veinid – Portugali punastest veinidest ülekaalukas enamik – vajavad lõhnade vallandumiseks ja maitsete avanemiseks pudeli avamise järel aega õhuga kohtumiseks. Vahel piisab, kui klaasi kallatud veini mõned minutid liigutada ja lihtsalt maitsmisega viivitada. Või siis, kui avada veinipudel pool tundi või tund enne külaliste saabumist. Muidugi võib kasutada suurt klaasist karahvini, kuhu vein ümber kallata, sest karahvin on alt lai ja veini kokkupuutepind õhuga muutub sellises anumas suuremaks. Vahel aga tahaks, et ka tõsist veini saaks maitsma asuda kiiremini ja vähemate ettevalmistustega. Selleks ongi olemas käepärased veiniaeraatorid.

MilVinhose eritellimusena valminud Magic Decanter annab hea ja kiire tulemuse, kui on soov asuda ka tugevat ja suurt punast veini nautima ilma pikalt ootamata. Hoidke lihtsalt aeraatorit veiniklaasi kohal ja kallake punane vein läbi selle klaasidesse. Aeraator on ehitatud nii, et seda läbiv vein saab kiirelt palju õhku ja avaneb selle käigus. Uuendusena on MilVinhose Magic Decanteril sees ka õhkpeen võrk, mis hoiab kinni näiteks vanemate veinide puhul pudelipõhja settinud sademe.

Proovige, uurige ja võrrelge, kallates ühte klaasi veini otse pudelist ja teise läbi aeraatori. Tore on ka see, et saate õhutajat kasutada ka vaid ühe või kahe klaasi jaoks ja panna ülejäänud pudeli teiseks korraks (vaakum)korgi alla.

Veiniaeraatoreid on maailmas olemas erinevaid ja ilmselt paljud mäletavad, et mõni aeg tagasi sai meie e-poest osta MasterPro tüüpi veiniõhutajat. See oli meie jaoks n-ö prooviost – kuna aga väike partii rabati lausa lennult vaid paari nädalaga, siis otsustasime teemat põhjalikumalt uurida ja tellida seda tarvikut juba suurema partii ning otse tootjalt. Tootereview‘dest selgus, et ülekaalukalt kiidetakse just Magic Decanter tüüpi aeraatorit. Nii lasimegi just selle toote brändida MilVinhose jaoks. Nüüd ongi esimesed kastid seda põnevat abilist kohal. Loodame, et ta hakkab Eesti veinisõpru hästi teenima.

Aeraatorit soovitatakse kasutamise järel loputada lihtsalt jooksva vee all ja mitte pista teda nõudepesumasinasse. Komplektis on ka vutlar, millesse loputatud aeraatori saab järgmist töökorda ootama panna.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Punase veini aeraator MilVinhos Magic Decanter”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga