Portugali veinimajadest jõululauale ja kingikotti. Veinidegustatsioon Tartus

35,00 

See pilet tagab sissepääsu MilVinhose jõuluveinide degustatsioonile, mis toimub kolmapäeval, 7. detsembril 2022 kella 18 – 21 Tartus Teguri tn 45, Royal Catering OÜ Stanza Reale saalis

 

 

 

Välja Müüdud

Laost otsas

Kategooria:
 

Kirjeldus

Seekord maitseme Portugali veinitootjate valikust eeskätt neid veine, mis sobivad kokku jaheda aastaajaga, akna taga lõõtsuvate sügistuulte ja jõulukuu lumesadudega. Veinikaardil on tugevama iseloomuga punased veinid saviamforast ja tammevaadist, küpsed ja maitsekad valged ning mine tea, võib-olla ka mõni oranž või roosa üllatusvein.

Võtame kindlasti kaasa mõned päris uued veinid, mis hetkel alles sõidavad läbi terve Euroopa Portugalist Eesti poole, ja mida MilVinhose e-poe 400+ veini seas praeguse seisuga veel ei olegi. Nagu igal talvel, oleme palunud oma partneritel saata meile jõuludeks veine kaunites kingituspakendistes – ja neid on meil ks üksjagu erinevaid kaasas. Oijaa, sel aastal on tulmeas ka tõelisi üllatusi!

Pileti hinnas on veinid ja Royal Cateringi kokkade valmistatud gurmeesuupisted. Nagu ikka, saab veiniõhtult maitstud veine ka kaasa osta. Ja eeseisvale talvepidustuste hooajale mõeldes võib juhtuda, et leiad Portugali veinimajade pakutavast valikust kaasa haarata ka mõne toreda ja maitsva jõulukingituse heale sõbrale või tuttavale.

Võta kolleeg või sõber kaasa ja tule kindlasti veetma mõnusat õhtut koos hea veini ja veinikõrvasega, veinijuttude ja fotoprogrammiga.

NB! Piletit välja printida ei ole vaja, piisab tellimuse tegemisest ja pileti eest tasumisest.