Põnev Portugal. Dourost Alentejoni

21,00 

See pilet tagab sissepääsu MilVinhose Portugali veinide degustatsioonile, mis toimub laupäeval, 10. oktoobril 2020 kella 18 – 21 Haapsalus, Smiley Chilli kohvikus

 

Välja Müüdud

Laost otsas

Kategooria:
 

Kirjeldus

Koostöös Smiley Chilli kohvikuga saab 10. oktoobril teoks MilVinhose esimene Portugali veinide degustatsioon kaunis Haapsalus. Pakume Läänemaa veinisõpradele võimalust teha tutvust põhjatult põneva ja Eestis veel suhteliselt vähetuntud veinimaa Portugaliga. Maitseme valgeid ja punaseid veine kuulsast Douro orust, liivasest Palmelast, Kesk-Portugali graniidistest mägedest ja muidugi kuumast ning päikeselisest Alentejost. Proovime veine, mis tulevad tammevaadist ja saviamforast. Võrdleme noorte ja moodsate ning enam, kui 100-aastaste iidsete viinapuude marjadest tehtud veine.

Pileti hinnas on veinid ja Smiley Chilli kohviku kokkade valmistatud põnevad suupisted veinide maitsmise kõrvale. Kohapeal saab tellida kohviku menüüst kõhutäiteks ka tõhusamaid roogasid. Ürituselt saab maitstud veine soodushinnaga ka kaasa osta.

Võta sõber kaasa ja tule!

Rõõmsa kohtumiseni, head veininautijad!

NB! PIletit välja trükkida ei ole vaja, piisab ostu sooritamisest, kohapeal on sissepääs nimekirja alusel. Piletit võib osta ka Smiley Chilli kohvikus kohapeal n-ö üleleti.