Lissaboni veinipiirkonna moodsad maitsed

19,00 

See pilet tagab sissepääsu MilVinhose veinide degustatsioonile, mis toimub kolmapäeval, 27. oktoobril 2021 kella 18 – 21 Tallinna kesklinnas restoranis Tommy Metro Grill, Viru väljak 2

 

 

Välja Müüdud

Laost otsas

Kategooria:
 

Kirjeldus

Hiljutisel veinireisil väisas MilVinhose meeskond Lissaboni veiniregiooni tootjaid ja sellel degustatsioonil teeme lahti esimesed pudelid äsja saabunud uuest maitseteküllasest veinikoormast. Müügile jõuavad kõik need veinid alles pärast seda, kui degustatsioonil osalejad on neile oma esimese hinnangu andnud.

Lissaboni veinipiirkond on tootmismahtude poolest kogu Portugali suurim ja nagu pealinnade lähistel ikka, siis siin haaratakse kõigest moodsast ja trendikast kinni esimesena. Samas on kuulus Lissaboni terroir, siinne ookeanimõjudega kliima, kiltkivine pinnas ja looduslikud pärmid midagi täiesti omapärast – seda kutsutaksegi Lissaboni maitseks. Ka ajaloolised juured on siin sügaval ja degustatsioonil maitseme meiegi muuhulgas veine, mis pärinevad 300-aastase traditsiooniga tootjalt. Veinikaardil on värvidest esindatud valge, roosa, oranž ja muidugi punane.

Pileti hinnas on veinid ja väiksed suupisted veinide maitsmise kõrvale. Näljasemead töölt tulijad saavad maitsmise vahel tellida restorani menüüst kõhutäiteks ka tõhusamaid toite.

Ürituselt saab neid uhiuusi veine ka kaasa osta.

Võta sõber kaasa ja tule!

NB! Toitlustusasutuste sisruumides on vajalik vaktsineerimispassi olemasolu.

NB! Piletit välja printida ei ole vaja, piisab tellimuse tegemisest ja pileti eest tasumisest.