NB! E-pood on kuni 28.02.2024 suletud seoses talvepuhkusega. Hulgiostjatel võtta ühendust sales@milvinhos.com.
 

Liivaväljade maitsed

15,00 

See pilet tagab sissepääsu MilVinhose veinide degustatsioonile, mis toimub kolmapäeval, 12. augustil 2020 kella 18 – 21 Tallinna kesklinnas restoranis Tommi Metro Grill, Viru väljak 2

 

 

Välja Müüdud
Kategooria:
 

Kirjeldus

Seekordsel Portugali veinide degustatsioonil keskendume liivaväljadel kasvanud viinamarjadele ja neist tehtud päikesest pulbitsevatele lõunamaistele veinidele.

Palmela ja Setúbali poolsaare liivased viinamarjaväljad asuvad aladel, kus aastatuhandeid tagasi loksus Atlandi ookean. Nüüd aga valmivad siinsetel päikeselistel aladel vaat et kogu Portugali rikkalikemad viinamarjasaagid. See on kahtlemata piirkond, kus valminud veinide hinna ja kvaliteedi suhe on harukordne. Isegi maailmakuulus vein võib siin olla väga taskukohane.

Maitseme liival kasvanud marjadest valmistatud põnevaid veine, nii noortest ja moodsatest marjadest kui ka sajandi vanuste viinapuude marjadest tehtuid – nii valgeid, roosasid kui punaseid. Nende hulgas mitme nii Portugalis kui rahvusvahelises veinimaailmas väga kuulsa veinimeistri kõrgelt hinnatud loomingut.

Uksed avame kell 18 tervitusveiniga, töölt tulijate puhul arvestame akadeemilise veerandtunniga ja programm läheb lahti kell 18.15.

Pileti hinnas on veinid ja väiksed suupisted veinide maitsmise kõrvale. Kel lõuna veel söömata, saab kohapeal tellida restorani menüüst kõhutäiteks ka tõhusamaid toite. Ürituselt saab maitstud veine ka kaasa osta.

Võta sõber kaasa ja tule!

Rõõmsa kohtumiseni, head veininautijad!

NB! Piletit välja printida ei ole vaja, piisab üksnes tellimuse vormistamisest (meile saabub siis e-mail) ja ülekande tegemisest.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Liivaväljade maitsed”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga