Uusi veine amforast ja tammevaadist. Veinidegustatsioon

25,00 

See pilet tagab sissepääsu MilVinhose uute veinide degustatsioonile, mis toimub teisipäeval, 15. novembril 2022 kella 18 – 21 Tallinnas restoranis Tommi Metro Grill, Viru väljak 2

 

 

 

Välja Müüdud

Laost otsas

Kategooria:
 

Kirjeldus

Novembri teine nädalavahetus on aeg, mil Alentejos avatakse amforad ja rahvas koguneb veinimajadesse ning külakõrtsidesse, et lasta hea maitsta tänavusest saagist valminud värskel veinil. Vaid nädal hiljem algavad värske veini pidustused Prantsusmaal, Beaujolias’s. Selleks ajaks on pudelitesse saanud ka hulk aasta varasematest viinamarjadest valmistatud veine, mis on vahepealse aja laagerdanud tammevaatides. Seega võib novembrit pidada justkui uue veiniaasta alguseks.

Tähistame meiegi seda aega uute Eestisse saabunud veinidega, mille hulgas on mõned põnevad ja väga väikeses mahus valmistatud amforaveinid Herdade Grandest. Maitseme ka Rocimi veinimaja amforaveinide uusi aastakäike, paari täiesti uut ja esmakordselt valminud veini väga omapärastest iidsetest Portugali marjadest – ja samuti midagi uut ning külmade lumiste õhtutega kokkuklappivat Prantsusmaalt.

Pileti hinnas on veinid ja väiksed suupisted. Nagu ikka, saab restorani menüüst ka tõhusamat veinikõrvalt tellida – ja muidugi maitstud veine ka kaasa osta.

Võta sõber kaasa ja tule!

Ahjaa, võib-olla leiad eeseisvale talvepidustuste hooajale mõeldes siit kaasa ka mõne toreda jõulukingituse heale sõbrale või tuttavale.

NB! Piletit välja printida ei ole vaja, piisab tellimuse tegemisest ja pileti eest tasumisest.