Punase veini aeraator Château MasterPro

12,00 

Profiklassi aeraator punase veini õhutamiseks, mille abil saab lühendada tugevate ja suurte punaste veinide joomiseks ettevalmistamise aega

Välja Müüdud

Laost otsas

Tootekood: 6941349517504 Kategooria:
 

Kirjeldus

Tugevad punased veinid – Portugali punastest veinidest ülekaalukas enamik – vajavad lõhnade vallamdumiseks ja maitsete avanemiseks pudeli avamise järel aega õhuga kohtumiseks. Veini võib liigutada klaasi kallatuna – seepärast ongi punase veini klaasid enamasti üsna suured, et veinil oleks seal ruumi õhuga kokku puutuda. Vahel piisab ka sellest, kui punase veini pudel avada pool tundi, tugevamate veinide puhul lausa tund või kaks enne külaliste saabumist – ka sedaviisi teeb pudelisse pääsenud õhk seal oma töö. Eriti suured ja tõsised veinid soovitatakse sel põhjusel kallata pudeli avamise järel laia põhjaga karahvini ja alles sealt klaasidesse.

Veiniaeraatorid teevad aga ooteaja lühemaks, kuna nende abil pudelist klaasidesse kallatav vein saab n-ö käigu pealt õhutatud. Hoidke lihtsalt aeraatorit veiniklaasi kohal ja kallake vein läbi selle klaasidesse. Proovige ja võrrelge!

MastePro Château veiniaeraator annab hea ja kiire tulemuse, kui on soov asuda ka tugevat ja suurt punast veini nautima ilma pikalt ootamata.

Aeraatorit soovitatakse kasutamise järel loputada lihtsalt jooksva vee all ja mitte pista teda nõudepesumasinasse.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Punase veini aeraator Château MasterPro”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.