Pilet veinide maitsmisele

9,00 

See pilet tagab sissepääsu MilVinhose Portugali veinide degustatsioonile, mis toimub 31. oktoobril algusega kell 18.00 Viktuse kohvikus Tallinnas Tõnismäel, Toompuiestee 4.

NB! Kuna piletid on otsas, aga paljud tahaksid veel osaleda, siis anname juba ette teada, et järgmine Portugali veinide degustatsioon toimub 5. detsembril samas kohas, Viktuses. Täpsema info ja piletid paneme välja kohe pärast tänast üritust!

Välja Müüdud

Laost otsas

Kategooria:
 

Kirjeldus

Sel korral andsime veiniõhtule nimeks “Portugali põnevad maitsed” ja keskendume selle põneva veinimaa üheviinamarjaveinidele, et tutvustada erinevate Portugali kuulsate viinamarjade maitseid. Iidseid oma viinamarjasorte on Portugalis säilinud üle kahesaja. Proovime mõnesid, näiteks kurikuulsat Bagat, aprikoosimaitselist Bicali, erksat Arintot, kannikesehõngulist Touriga Nationali, tumemusta Alicante Bouschet’d… aga midagi jätame ka üllatuseks, millest alles kohapeal.

Piletihinnas on juttudele lisaks kuus-seitse erinevat veini, väiksed suupisted ja lauavesi. Igaühel on võimalik kohapeal Viktuse kokkadelt tellida meelepärast kõhutäidet ise juurde – uskuge, toidu on head ja väärivad proovimist! Meie senised veiniüritused on läinud väga hoogsalt, loodame sama ka eelolevast korrast.

NB! Piletit välja printida ei ole vaja, piisab üksnes tellimuse vormistamisest (meile saabub siis e-mail) ja ülekande tegemisest.

Kohtumiseni, head Portugali- ja veinisõbrad!

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Pilet veinide maitsmisele”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga