Pilet MilVinhose jõuludegustatsioonile

19,00 

See pilet tagab sissepääsu MilVinhose Portugali veinide jõuludegustatsioonile, mis toimub 5. detsembril algusega kell 18.00 Viktuse kohvikus Tallinnas Tõnismäel, Toompuiestee 4. Sel korral koos elava Brasiilia muusikaga!

 

Välja Müüdud

Laost otsas

Kategooria:
 

Kirjeldus

Sel korral oleme lähenevate jõulude ja aastavahetuse lainel ning maitseme erakordseid Portugali vaheviene kuulsast Bairradast ja mekime peale maalilise Douro portveine. Meil on külas ehtsad Brasiilia muusikud, kelle esinemise ajaks saab iga külaline valida endale pokaali paljudest väga eksklusiivsetest vahuveinidest, mille sel puhul avame! Ja mõnesid väga uhkeid veine saab maitsta ka.

Piletihinnas on juttudele, muusikale ja maitsetele lisaks väiksed suupisted ja lauavesi. Igaühel on võimalik kohapeal Viktuse kokkadelt tellida meelepärast kõhutäidet ise juurde – uskuge, toidud väärivad proovimist! Kuna pühad on saabumas paneme välja ka valiku kaunites kinkepakendites veine ja vahuveine Portugali põnevamatest veinikeldritest ja kuulsamatelt veinimeistritelt. Toome kaasa ka päris uusi tooteid, millest mõned ainult väiksed eksperimenaatsed partiid, mis ilmselt meie e-poodi ei jõuagi. Üllatusi jagub!

Nii palju eelinfot, peatselt lisame siia ka blogiartikli, kus räägime jõulumaitsmisel toimuma hakkavast täpsemalt. Kes aga kindlalt tulla soovib, siis kindlustage endale pilet, sest kuna osa külalisi on seekord kutsetega, siis vabu kohti on üritusele täpselt 25!

NB! Piletit välja printida ei ole vaja, piisab üksnes tellimuse vormistamisest (meile saabub siis e-mail) ja ülekande tegemisest.

Kohtumiseni Viktuses, head Portugali- ja veinisõbrad!

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Pilet MilVinhose jõuludegustatsioonile”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga