Luksuslikud veinid, II osa NB! EDASI LÜKATUD UUDE AASTASSE

30,00 

See pilet tagab sissepääsu MilVinhose Portugali veinide degustatsioonile, mis toimub neljapäeval, 10. detsembril 2020 kella 18 – 21 Tallinna kesklinnas restoranis Tommi Metro Grill, Viru väljak 2

 

 

Laos

Kategooriad: ,
 

Kirjeldus

NB! Degustatsioon on edasi lükatud uude aastasse. Uuest ajast anname teada niipea, kui see selgub.

Jätkame kuulsaimate Portugali veinimeistrite ja parimate veinimajade luksustoodete maitsmisega praegusele koroonaajastule vastavas väikeses seltskonnas.

Proovime veine MilVinhose e-poe Luksuslike veinide osakonnast, aga ka mõnesid täiesti uusi veine, mis polegi veel e-poodi jõudnud. Need on sellise klassi veinid, mida igapäevaselt ehk endale koju ostma ei kipukski, aga üheskoos maitsta on neid põnev. Valikusse lisame nii valgeid kui punaseid veine. Ürituselt saab maitstud veine ka kaasa osta.

Uksed avame kell 18 piduliku vahuveiniga, töölt tulijate puhul arvestame akadeemilise veerandtunniga ja veiniprogramm läheb lahti kell 18.15.

Pileti hinnas on veinid ja väiksed suupisted veinide maitsmise kõrvale. Kohapeal saab tellida restorani menüüst kõhutäiteks ka tõhusamaid toite.

Võta sõber kaasa ja tule! Rõõmsa kohtumiseni!

Piletit välja printida ei ole vaja, piisab üksnes tellimuse vormistamisest (meile saabub siis e-mail) ja ülekande tegemisest.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Luksuslikud veinid, II osa NB! EDASI LÜKATUD UUDE AASTASSE”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga