NB! E-pood on 24.12 - 28.02 talvepuhkusel. Tellimusi täidame taas 1. märtsist 2023. Hulgiostjatel võtta ühendust sales@milvinhos.com.
 

Ermelinda Dom Campos Tinto 2018

5,95 
7,93  /l

Puuviljane mahe punane vein päikeselisest Lõuna-Portugalist, pehmed tanniinid, vaarikad ja maasikad, meeldiv järelmaitse

Välja Müüdud
Kategooria:
 

Kirjeldus

NB! Uus aastakäik paljudele sõbraks saanud lihtsast, kuid meeldivast punasest veinist! Viinamarjad selle veini jaoks on kasvanud Lissabonist lõunapoole jääva Setúbali poolsaare kuumadel liivastel aladel, kus aastatuhandete eest loksus Atlandi ookean. Veinile annab põhja siinne kuulsaim tumedanahaline viinamari Castelão, mida veinimeister on tempinud veel tumedamaks Aragonezi ja Alicante Bouschet’d lisades, lepitades need kolm omavahel kamalutäie mahedama Syrah’ga. Tulemuseks on nooruslikult asjalik vein, mis sobib seltskondlike olemiste või ka einestamise juurde. Vein on valmis joomiseks, kuid seda võib hoida julgelt ka 4-5 aastat.

Sobib lihatoitude ja juustudega, ka lihtsalt seltskonnaveiniks. Serveerida 18 kraadi juures.

Tunnustused

Veini varasemad aastakäigud on võitnud ülemaailmsetel konkurssidel lõputult medaleid, mille järel tootja pole viimasel kümnendil pidanud enam vajalikuks teda konkurssidele viia.

Tootja

Casa Ermelinda Freitas

Casa Ermelinda Freitas on 100-aastase ajalooga veinitootja, mille huvitavaks omapäraks on, et seda on algusest peale juhtinud Freitaste perekonna ettevõtlikud naised: 1920-ndatel noorelt leseks jäänud Deonilde, tema tütar Germana, edasi tolle tütar Ermelinda ja alates 1990-ndatest viimase tütar Leonor, kelle juhtimisel on ettevõttest saanud Portugali enim medaleid võitnud veinitootja. Leonorilt valmistub lähiaastail ettevõtte juhtimist üle võtma viies silmapaistev naine, tema tütar Joana, kes hetkel on tööstuse marketingidirektor. Casa Ermelinda-Portugal  

Lisainfo

Tüüp

Viinamarjad

Castelão, Aragonez, Syrah, Alicante Bouschet

Piirkond

Veinimeister

Alkoholisisaldus

13%

Maht

75cl

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Ermelinda Dom Campos Tinto 2018”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.