Cabeça de Toiro kinkekarp Reserva Nature ja Reserva Tinto 2 x 75cl

31,00 
20,67  /l

Sellesse kinkekarpi on pakendatud kaks Cabeça de Toiro sarja omanäolist ja väga eriilmelist punast blendi, millest üks on laagerdanud üheksa kuud Prantsuse tammevaadis. teine aga valminud täiesti puiduta. Nad mõlemad on stiilsed ja iseloomukad, sobides hästi ka põhjamaiste talvepühade ja jõululaua jaoks

Laos

Tootekood: 1234-118 Kategooria:
 

Kirjeldus

Komplektis on üks pudel medaliterohket Cabeça de Toiro Reserva Tinto 2019 punast veini ja üks pudel väikses koguses valmistatud Cabeça de Toiro Reserva Nature Tinto 2018 punast veini, mille marjad on pärit Paul of Boguilobo looduskaitsealal asuvalt vanalt viinamäelt.

Esimene neist on Castelao, Syrah ja Touriga Nacionali marjadest ja küpsenud üheksa kuud tammevaadis, siis Reserva Nature jaoks on kasutatud vaid Syrah ja Touriga Nacionali viinamarju ning ta pole tammevaadis üldse käinud, küll aga laagerdanud pärast käärimist pikalt metallvaadis ja siis veel ligi neli aastat pudelites. See vein ei ole sertifitseeritud ökoveinina, aga tema valmistamisel on arvestatud paljude momentidega looduskeskkonna säästmisel. Nagu karpi avades näete, siis tal ei ole pudelikaela ümber ka sukka, kõik sildid on taaskasutatud paberist jne. Samuti ei ole viinamäge kastetud, et säästa vett – see muidugi teeb saagi väiksemaks, aga marjad vägevamaks.

Cabeça de Toiro Reserva Nature Tinto 2017 on klaar ja ergas punane vein, mis ei ole kokku puutunud tammevaadiga, aga on sellest hoolimata tugev ja täidlane, kangust on tal 14,5 protsenti. Temas on kirkaid metsamarju, suvist lillelõhna ja pisut ka kargeid ookeanituuli. Veinimeister soovitab teda tõsiste liharoogade juurde, olgu see härja-, uluki- või lambaliha, samuti juustude kõrvale. Serveerida 16 – 18 kraadi juures.

Cabeça de Toiro Reserva Nature Tinto 2017 on vaid väikesemahuline toodang, ka sildil on märge Edição Especial, mis on müügil ainult jõulukomplektis ja mida eraldi osta ei saa.

Lisainfo

Tüüp

Viinamarjad

Castelão, Cabernet Sauvignon

Piirkond

Veinimeister

Alkoholisisaldus

13,5%

Maht

75cl

Tootja

Enoport Wines